0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Стерилізатори ножівПоказано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Стерилізатори для ножів купляють разом з професійним посудом і столовими приборами.

Дотримання санітарних норм гігієни на підприємстві громадського харчування захистить ваше виробництво від таких неприємних речей, як: отруєння відвідувачів, поширення бактерій на виробництві, псування продуктів.

Продукція компанії Bimer-відмінний вибір. Іспанський виробник пропонує широкий вибір моделей. Найбільшу популярність серед покупців завоювали озонові апарати, які на тлі альтернативних варіантів виділяються доступною ціною, високою якістю збірки, дуже ефективним процесом очищення за нетривалий час. Крім того, у вас не виникне проблем з тим, куди прилаштувати відпрацьовані реагенти або з тим, як захиститися від негативного впливу, так як озон абсолютно безпечний. Немає необхідності проводити додаткову обробку або просушування самого стерилізатора після роботи.

Стерилізатори для ножів виконані у формі компактного шафи з вертикальним кріпленням всередині. Провести його монтаж не складе труднощів, так як він не вимагає додаткової збірки. Прозорі дверцята сталевого виробу виконані з полівінілхлориду, дозволяють спостерігати ззовні за ходом процесу, який повністю автоматизований. Інструменти всередині кріпляться за рахунок магнітної стрічки. Є компактні і великі пристрої, де без проблем можна обробляти не тільки ножі, а й інші прилади. Нерідко дезінфікуючі пристрої оснащуються цифровим таймером. Знезараження відбувається щадним впливом на прилади, але при цьому газ досить глибоко проникає в поверхню. Після закінчення процедури озон розпадається безслідно. Обладнання дуже просте в управлінні. Аналогічний метод обробки набув широкого поширення в медицині, завдяки всім очевидним перевагам і ефективності боротьби з великим спектром бактерій і вірусів. Апарат ергономічний, може працювати тривалий час, споживає мінімум енергії. Крім озонових, існують ще водяні та ультрафіолетові стерилізатори для професійних ножів та інших столових приладів.

Розгорнути