0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Знищувачі комахПоказано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Електронні засоби знищення комах отримали в усьому світі величезну популярність завдяки простоті використання і елегантному зовнішньому вигляду. Їх основна перевага полягає в тому, що вони абсолютно нешкідливі для здоров'я і можуть нести службу з охорони території від усіх видів комах цілодобово.

Знищувачі комах призначені для боротьби з різними літаючими комахами. Найчастіше використовуються на великих підприємствах і заводах. Завдяки ультрафіолетовій лампі комахи залучаються і під час наближення до приладу вони потрапляють під розряд електрики і гинуть. Елементи, які знаходяться під напругою, закриті спеціальним зовнішнім екраном.

На ринку є велика різноманітність подібних пасток. Підбираючи відповідний саме Вам прилад, обов'язково враховуйте особливості таких пристроїв, а також місце, де вони будуть використовуватися. Правильно вибраний пристрій-це 100% ефективність.

Дані Знищувачі повністю безпечні по відношенню до людини: при використанні вони не виділяють ніяких запахів або шкідливих речовин, а також працюють безшумно. Дія приладу залежить від моделі і може досягати до 1 Га.

Розгорнути