0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ГалошіПоказано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Dunlop (Нідерланди) є світовим лідером у фірмовому захисному взутті, пропонує своїм клієнтам найвищий рівень захисту і комфорту, прагне до того, щоб допомогти їм зробити свою роботу краще. Продукція сертифікована до використання на підприємствах харчової промисловості, підходить для активного відпочинку — Риболовля, Полювання. Відповідають європейському законодавству (REACH), мають сертифікати — EN, CSA або ASTM.

Зручні і максимально практичні чоботи зі спеціальним захистом. Розроблені в першу чергу для людей, яким потрібен додатковий захист в непростих умовах (будівництво, небезпечне виробництво, перевезення важких вантажів, інше). Черевики дають гарантований захист практично від усіх видів впливів: удари, проколювання, ковзання, агресивні рідини, дощ, сльота і т.д. При цьому вони цілком презентабельно виглядають і носити їх можна і в звичайних умовах майже цілий рік, аж до помірного морозу (-5-10).

Виконані з використанням останніх досягнень виробничих областей, вони гарантують своїм власникам не тільки універсальність використання, але і довгий термін служби. Широкий асортимент брендових чоловічого робочого взуття Dunlop представлений на сторінках нашого магазину. Без сумнівів, тут ви зможете вибрати необхідну модель з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.

Розгорнути