0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
Ремонт кольчуг
Уборочный инвентарь
Сапоги для пищевой промышленности
Ножи шеф-повара
Фартухи Manulatex Lima
Оплата на сайті

Шановні клієнти, Незабаором, для більшої зручності ми підключимо можливість оплати товарів та послуг в нашому інтернет-магазині.


Доставка по Україні
Здійснюємо доставку службами доставки "Нова Пошта" та "Delivery" в будь-яку точку країни за тарифами перевізника за рахунок клієнта.
(Крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС)
Про права покупців
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:


1) пропорційного зменшення ціни;


2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;


3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:


1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;


2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.


2. Для непродовольчих товарів, що перебували у використанні та були реалізовані через роздрібні комісійні торговельні підприємства, вимоги споживача, зазначені у частині першій цієї статті, задовольняються за згодою продавця.


Відповідно до цієї частиною задовольняються вимоги споживача щодо товарів, гарантійний строк на які не закінчився.


3. Вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті, пред'являються на вибір споживача продавцеві за місцем купівлі товару, виробникові або підприємству, що задовольняє ці вимоги за місцезнаходженням споживача.
Останні відгуки
Ніж обробний Polkars 23

Неплохой нож..недокален, сведен толстовато, для малой и средней руки рукоятка, для большой ладони мала будет. Лучше..

Мусат F.BARGOIN Eco N1250

Мусат хороший. Удобный качественный ... Советую...

Точильний пристрій Fischer-Bargoin W4105

Прекрасная вещь для использования на производстве. Не тупит ножи в отличии от мусатов...

Мусат MULTICUT 7 6504 28

Здравствуйте. Подскажите, можно заказать мусат из Белоруссии? ..

Мусат F.BARGOIN Diamond W7220

Заказывал мусат на этом сайте, ввиду отсутствия прислали с Фуд Пак сервис. Использую почти 2 месяца, впечатления то..

Новини
Ремонт кольчужних виробів

Ремонт кольчужних рукавичок-Ера нових можливостейЗасоби індивідуального захисту відіграють важливу роль в ефективності праці кожного м'ясника. Тому ми вирішили провести аналіз ринку кольчужних виробів..

Читати далі

11.12.2020

Як обрати професійний прибиральний інвентар?

Продуктивність співробітників фірми на 50% залежить від належних умов роботи. Тому кожному підприємству є потреба у професійному збиральний інвентар широкого спектру застосування. Чисті приміщення виг..

Читати далі

12.06.2020

Екслюзивно в Україні - упаковочна машина Perseus Vac Skin Ital

Вакуумна упаковка застосовується для харчової продукції будь-якої категорії і консистенції. Вона ефективно захищає продукт від забруднень і впливу вологи, запобігає усушку і завітрювання, дозволяє збе..

Читати далі

08.05.2020

Антисептики Touch Protect - новинки нашого магазину!

У продажу на нашому сайті з'явилися сильнодіючі антисептики для рук відомого бренду Touch Protect. Активною речовиною в дезінфектор виступає пропіловий спирт. Лабораторно підтверджено, що приблизно за..

Читати далі

14.04.2020

Вакуумні упаковочні машини Henkelman

Вакуумуйте продукцію швидко і якісно!за допомогою вакуумного пакувального обладнання голландського виробника Henkelman.Настільний, Підлогове, Промислове.Висока якість, потужна продуктивність, тривалий..

Читати далі

01.12.2017

Вейдерси Lemigo 997

Надійна, комфортний одяг і взуття - запорука повноцінного рибалки і полювання. Водонепроникні демісезонні вейдерси Lemigo 997 створені для справжніх професіоналів.Забрідні штани - вейдерси, дозволяють..

Читати далі

13.05.2017

Заточный станок Tormek T-8

Заточний верстат TORMEK T-8 - це швидкий і якісний помічник, завдяки якому ріжучі предмети будуть завжди працювати на вас подвійно ефективніше.Оптимізацію точності процесу ефективної заточки, в даному..

Читати далі

20.09.2016

Апарати для заточки від компанії Tormek

Апарати для заточки від компанії Tormek (Швеція) легкі і прості в процесі експлуатації. Використовуючи їх, Ви отримаєте можливість зробити термін служби інструменту максимальним. Лінійка заточек Torme..

Читати далі

16.09.2016

Анатомія ножа шеф-кухаря

Чи купуєте ви свій перший ніж, або поповнюєте професійну колекцію, ця інформація буде корисною для вас під час вибору гідного кандидата. У будь-якому випадку, допоможе отримати задоволення і об'єктивн..

Читати далі

07.06.2016

Як обрати ніж шеф-кухаря

На смак і колір - товаришів немає, тому потрібен індивідуальний підбір цієї кухонного начиння, та й ще з «тест-драйвом» на додачу.Вибір шеф-ножа, як вибір партнера для танцю. Ви повинні відчувати горд..

Читати далі

31.05.2016