0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Заточный станок Tormek T-8

Заточний верстат TORMEK T-8 - це швидкий і якісний помічник, завдяки якому ріжучі предмети будуть завжди працювати на вас подвійно ефективніше.

Оптимізацію точності процесу ефективної заточки, в даному верстаті, забезпечує нова цинкова кришка корпусу, яка мінімізує коливання універсального кріплення. Унікальна приводная система Tormek надзвичайно ефективна і дозволяє досягати стабільної швидкості, навіть при максимальному завантаженні. Оригінальний шліфувальний камінь Tormek шліфує сталь будь-якого виду і якості, включаючи HSS. Апарат має низку переваг, такими як: жорстка фіксація шліфувального каменю за допомогою системи EzyLock, знімний магнітний скребок для очищення металевих частинок і механічне регулювання висоти ємності з водою.

З'ємний магнітний шкребок має сильний магніт, який притягує до себе всі металеві частинки, аж до найдрібніших частинок. Це забезпечує чистоту як шліфувального каменю так і робочої поверхні, а також, більш ефективну заточку. Загальновідомо, що маленькі частинки можуть потрапити на поверхню шліфувального каменю та гальмувати заточку. При очищенні ємності з водою можна побачити, що всі металеві частинки залишаються на магніті. Знявши скребок, зайві частинки з магніту легко прибираються, і можна почистити ємність.

В останній моделі T-8 присутня цільнолита цинкова кришка корпусу з вбудованими муфтами. Це гарантує мінімальне коливання кріплення - інновація, яка дозволяє оптимально контролювати заточку ріжучих предметів, а так же, дозволяє підвищувати точність кінцевих результатів.


Вдосконалений дизайн і деякі деталі верстата T-8 дає вам найкращі можливості для ефективної роботи, а саме заточування з високою точністю необхідного результату.

Купуючи TORMEKT-8 у компанії «Нарізка» ви знімаєте з себе всі ризики по покувлі не якісної або не оригінальною продукції. Більш того, наші сервіс-інженери зможуть забезпечити ефективне післягарантійне обслуговування будь-якої техніки, придбаної у нас.


Розміри: 270 мм (10 5/8 ") х 270 мм (10 5/8") х 330 мм (12 ")

Вага: Вага в упаковці 17.8 кг (39 фунтів), вага нетто 14.8 кг (32.6 фунтів)

Шліфувальний камінь: Tormek Original, з оксиду алюмінію, 250 × 50 мм (10 "× 2") швидкість - 90 об / хв, крутний момент 14.7

Хонінгувальний коло: 220 × 31 мм (8 5/8 "× 1¼")

Приводний вал: з нержавіючої сталі, система кріплення каменю EzyLock.

Корпус: Суцільнолита цинкова кришка корпусу. Вставки корпусу з ABS пластику.

Двигун: Промисловий однофазний двигун, 200 Вт, 230 В, 50 Гц або 115 В, 60 Гц. Тривала експлуатація без сервісного обслуговування. Низький рівень шуму - 54 дБ. Експлуатаційний ресурс -25000 годин.