0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Як обрати ніж шеф-кухаря

На смак і колір - товаришів немає, тому потрібен індивідуальний підбір цієї кухонного начиння, та й ще з «тест-драйвом» на додачу.
Вибір шеф-ножа, як вибір партнера для танцю. Ви повинні відчувати гордість і відчувати себе комфортно один з одним. При цьому для іншої людини цей ніж може цілком здаватися грубим, корявим і незручним. Коли ви приступите до практичного пошуку того самого «єдиного і неповторного» який перетворить нарізку, подрібнення, нарізання кубиками і часточками в задоволення, точність і легкість - дуже важливо визначити ваші індивідуальні переваги і прийняти ту істину, що не існує єдиного універсального ножа для всіх. На пошук може піти чимало часу, але ви негайно ж його дізнаєтеся, ледь взявши в руку. Комфортний захоплення: повний контроль.

Перший етап пошуку – це пройтися по всіх «кухонним» магазинам і на власні очі подивитися на всі пропоновані варіанти. Не варто купувати ножі он-лайн - наосліп. Потрапити і визначитеся - який він, Ваш. Прогресивні та спеціалізовані магазини пропонують випробувати їхню продукцію прямо в магазині на демонстраційних поверхнях і продуктах. Хороший консультант не скаже, який ніж вам купити, а продемонструє якості і особливості кожного. Ніж сам вибере Вас.

Порада: Не дивіться на ціну. Висока вартість і навпаки, нічого не скажуть про те, як вам буде зручно працювати цим інструментом в подальшому. Дивіться ширше - визначте розмір, форму і вагу пріоритетного. Потім звужуйте пошук виходячи з вашого бюджету.
При купівлі ножа - уточнюйте, чи є можливість повернути його (мається увазі в такому ж ідеальному стані - без зазубрин і вигинів) якщо він вам не підійде.

Ось кілька ідей, які допоможуть вам правильно підібрати шеф-ніж:

  • подрібнити петрушку
  • Нарізати цибулю дрібними кубиками
  • Нарізати гарбуз часточками
  • Нарізати моркву смужками
  • Вирізати м'якоть дині

Ми, http://www.narezka.com.ua завжди раді бачити вас в нашому магазині. Адже ми проводимо багато акцій на ножі провідних європейських виробників: Fischer-Bargoin, Polkars, Dick і Eicker. 

Вибираєте всюди - вигідно купуєте - у нас.